Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Chcesz umieścić informację cenową na skrzynce na napoje? A może potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na koszu lub ściance? Zaciski do skrzynek, które u nas znajdziesz, umożliwiają łatwe mocowanie ramek plakatowych na różnych powierzchniach. Przy pomocy uchwytów mocujących do skrzyń umieścisz ramki reklamowe na skrzynkach i koszach towarowych w taki sposób, że skutecznie będą zwracać uwagę wszystkich klientów.

Więcej informacji »

Zamknij

Uchwyty mocujące do koszy i skrzyń towarowych

Szeroki asortyment naszego sklepu obejmuje takie artykuły do promocji towarów jak:

  • stojaki reklamowe,
  • stojaki koszowe,
  • ramki i kieszenie.

Wszystkie z nich znajdą praktyczne zastosowanie w różnych miejscach. Możesz je postawić między innymi w sklepie. By były w pełni funkcjonalne, warto jednak kupić też zaciski do skrzynek. Uchwyt mocujący do różnego rodzaju stelaży pozwala na umieszczenie ramki z tworzywa sztucznego w taki sposób, by była dobrze widoczna. Dzięki uchwytowi skrzynkowemu zwiększysz widoczność ważnych informacji dotyczących ceny lub promocji obejmującej produkt znajdujący się w skrzyni.

Składając zamówienie na zaciski do skrzynek, sprawdź też inne akcesoria, które sprawią, że informacje mające przyciągnąć uwagę klientów Twojego sklepu będą odpowiednio wyeksponowane za pomocą ramek plakatowych i innych artykułów z tej kategorii. Możesz je też wykorzystać do działań promocyjnych podczas wydarzeń branżowych oraz innych przedsięwzięć tego typu.

Zamknij menu

Pokaż produkty

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę