Chcesz umieścić informację cenową na skrzynce na napoje? A może potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na koszu lub ściance? Zaciski do skrzynek, które u nas znajdziesz, umożliwiają łatwe mocowanie ramek plakatowych na różnych powierzchniach. Przy pomocy uchwytów mocujących do skrzyń umieścisz ramki reklamowe na skrzynkach i koszach towarowych w taki sposób, że skutecznie będą zwracać uwagę wszystkich klientów.

Zamknij
Filter & Sort

Uchwyty mocujące do koszy i skrzyń towarowych

Szeroki asortyment naszego sklepu obejmuje takie artykuły do promocji towarów jak:

  • stojaki reklamowe,
  • stojaki koszowe,
  • ramki i kieszenie.

Wszystkie z nich znajdą praktyczne zastosowanie w różnych miejscach. Możesz je postawić między innymi w sklepie. By były w pełni funkcjonalne, warto jednak kupić też zaciski do skrzynek. Uchwyt mocujący do różnego rodzaju stelaży pozwala na umieszczenie ramki z tworzywa sztucznego w taki sposób, by była dobrze widoczna. Dzięki uchwytowi skrzynkowemu zwiększysz widoczność ważnych informacji dotyczących ceny lub promocji obejmującej produkt znajdujący się w skrzyni.

Składając zamówienie na zaciski do skrzynek, sprawdź też inne akcesoria, które sprawią, że informacje mające przyciągnąć uwagę klientów Twojego sklepu będą odpowiednio wyeksponowane za pomocą ramek plakatowych i innych artykułów z tej kategorii. Możesz je też wykorzystać do działań promocyjnych podczas wydarzeń branżowych oraz innych przedsięwzięć tego typu.

Zamknij menu
Przesuń w górę