Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Zależy Ci, aby Twój przekaz dotarł do jak największej liczby odbiorców? Uchwyt obrotowy z zatyczką pozwoli Ci zmianę położenia plakatu reklamowego czy baneru reklamowego. Możesz wykorzystać uchwyt obrotowy do ramki z tworzywa sztucznego i umieścić w niej ważną część kampanii reklamowej. Dzięki temu potencjalni klienci będą mogli zapoznać się z jej treścią w wygodny sposób, na dowolnej płaszczyźnie. Uchwyt obrotowy z metalowym pręcikiem sprawi się idealnie pod ramki obrotowe dostępne w różnych formatach.

Więcej informacji »

Zamknij

Wielozadaniowe uchwyty obrotowe

W jaki sposób zaciekawić konsumenta i przekonać go do zapoznania się z treścią przekazu reklamowego? Przede wszystkim ważne jest innowacyjne podejście. Dzięki temu Twoje artykuły do promocji towarów będą chętniej i lepiej odbierane. Dzisiejszy klient nastawiony jest na możliwość kontroli i swobody zapoznania się z plakatem reklamowym czy banerem. Ważna jest również kwestia wizualnej oprawy przekazu, którą zapewniają ramki z tworzywa sztucznego.

Decydując się na nowoczesną formę reklamy jak ramki reklamowe, możesz zaciekawić odbiorcę nieszablonowym podejście do tematu. Jednocześnie jest to bardzo prosta forma przekazu, którą możesz wykorzystać praktycznie w każdym sektorze reklamowym. Równie ważna jest jednak niezawodność uchwytu obrotowego z zatyczką. Z tego względu sprawdzamy każdy element składający się na uchwyt obrotowy. Przekłada się to na pozytywny odbiór Twojej reklamy.

Zamknij menu

Pokaż produkty

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę