Do odpowiedniego zamontowania ramek plakatowych, na których możesz umieścić materiały reklamowe lub ważne informacje, niezbędny jest uchwyt T. Znajdziesz go w ofercie naszego sklepu, który obejmuje artykuły do promocji towarów oraz tworzenia systemów wystawienniczych. Uchwyt T do łączenia ramek plakatowych z rurką to element, którego nie powinno zabraknąć w Twoim wyposażeniu. VKF Renzel oferuje uchwyty T oraz inne akcesoria tego rodzaju w atrakcyjnych cenach. Sprawdź sam, co u nas znajdziesz!

Zamknij
Filter & Sort

Uchwyt T do łączenia ramek plakatowych

Chcesz umieścić przed swoim stanowiskiem ramki reklamowe? Uchwyt T przyda Ci się do połączenia ich z rurką. Asortyment naszego sklepu obejmuje uchwyty T do łączenia ramek plakatowych o szerokości uchwytu pozwalającej na umocowanie ramki z tworzywa sztucznego o wymiarach od A3 do A5. Decydując się na wybrany uchwyt T do łączenia ramek plakatowych z rurką 10 mm, możesz wybrać wariant szerokości klamry:

  • 2 mm,
  • 4 mm.

Jeżeli interesuje Cię konkretny kolor, który będzie pasował do ramki, zdecyduj się na model, który pozwala podjąć decyzję również w tym zakresie. Przy okazji zamówienia uchwytu T sprawdź też inne elementy pozwalające zadbać o solidną i stabilną konstrukcję ramki plakatowej. Należy do nich między innymi ruda i podstawa A. W ofercie posiadamy też inne artykuły, które można wykorzystać w ramach promocji lub zamieszczenia ważnych informacji.

Zamknij menu
Przesuń w górę