Do odpowiedniego zamontowania ramek plakatowych, na których możesz umieścić materiały reklamowe lub ważne informacje, niezbędny jest uchwyt T. Znajdziesz go w ofercie naszego sklepu, który obejmuje artykuły do promocji towarów oraz tworzenia systemów wystawienniczych. Uchwyt T do łączenia ramek plakatowych z rurką to element, którego nie powinno zabraknąć w Twoim wyposażeniu. VKF Renzel oferuje uchwyty T oraz inne akcesoria tego rodzaju w atrakcyjnych cenach. Sprawdź sam, co u nas znajdziesz!

Więcej informacji »

Uchwyt T do łączenia ramek plakatowych

Chcesz umieścić przed swoim stanowiskiem ramki reklamowe? Uchwyt T przyda Ci się do połączenia ich z rurką. Asortyment naszego sklepu obejmuje uchwyty T do łączenia ramek plakatowych o szerokości uchwytu pozwalającej na umocowanie ramki z tworzywa sztucznego o wymiarach od A3 do A5. Decydując się na wybrany uchwyt T do łączenia ramek plakatowych z rurką 10 mm, możesz wybrać wariant szerokości klamry:

  • 2 mm,
  • 4 mm.

Jeżeli interesuje Cię konkretny kolor, który będzie pasował do ramki, zdecyduj się na model, który pozwala podjąć decyzję również w tym zakresie. Przy okazji zamówienia uchwytu T sprawdź też inne elementy pozwalające zadbać o solidną i stabilną konstrukcję ramki plakatowej. Należy do nich między innymi ruda i podstawa A. W ofercie posiadamy też inne artykuły, które można wykorzystać w ramach promocji lub zamieszczenia ważnych informacji.

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę