W jaki sposób tabliczki kredowe mogą przyczynić się do uwydatnienia Twojej oferty? Mała tablica kredowa większości z nas kojarzy się z zabawą w wieku dziecięcym i edukacją szkolną. Coraz częściej jednak biura, restaurację i hotele wykorzystują tę formę promocji. Dlaczego? Ze względu na komfort użytkowania, ponieważ każdą tabliczkę zakupioną w naszym sklepie możesz bez problemu przetrzeć gąbką i nanieść swój przekaz ponownie.

Zamknij
Filter & Sort

Poręczne tabliczki kredowe w różnych rozmiarach

Tabliczki kredowe są wygodnym rozwiązaniem, z którego korzystają w szczególności punkty gastronomiczne, aby zaprezentować ofertę dnia. Standy reklamowe, na które kredą zostały naniesione nazwy dań przykuwają uwagę i zachęcają odbiorcę do interakcji. Z jakiego powodu tak się dzieje? Przede wszystkim artykuły do promocji towarów w tej formie są czytelne, a także łatwe w odbiorze. Niektóre firmy umożliwiają nawet zapisywanie własnych pomysłów przez klientów, co wpływa pozytywnie na wizerunek marki.

Małe tablice kredowe możesz wykorzystać również w celu opisania ważniejszych miejsc. Klient dopiero poznający restauracje, nie ma pojęcia, gdzie powinien skierować się do łazienki czy innego interesującego go miejsca. Dzięki tabliczce kredowej w łatwy sposób pokażesz mu, gdzie znajdują się artykuły higieniczne czy gadżety reklamowe.

Zamknij menu
Przesuń w górę