Umieszczenie ramki plakatowej w dowolnym miejscu umożliwia wykorzystanie jej w celach marketingowych lub informacyjnych. Do ich mocowania niezbędne są uchwyty na rurę. Pozwalają one zamocować ramkę w taki sposób, by była ona stabilna i nie odpadła od rurki. Plastikowy uchwyt do rur to element, którego nie powinno zabraknąć w Twoim wyposażeniu, jeżeli zabierasz się za rozstawianie systemu wystawienniczego Twojej firmy. VKF Renzel oferuje uchwyty na rurki, które pozwolą umieścić na nich ramkę z plakatem reklamującym Twoją działalność albo kartką, na której nadrukowano ważne informacje. Sprawdź, jakie mocowanie do rur potrzebujesz i skorzystaj z naszej oferty.

Zamknij
Filter & Sort

Uchwyt do mocowania rur

Chcesz ustawić ramkę plakatową obok standu reklamowego Twojej firmy? A może prowadzisz restaurację i chciałbyś poinformować klientów przed wejściem, żeby poczekali na kelnera, który przydzieli im miejsce? Stojaki do ram możesz wykorzystać w każdym z tych przypadków, ale pamiętaj, że zamocowanie ramki plakatowej jest niemożliwe bez odpowiedniego mocowania, które zapewniają uchwyty na rurę. Jeśli ich nie posiadasz, to znajdziesz je w ofercie VKF Renzel.

Bogaty wybór uchwytów na rurki

Wszystkie z dostępnych produktów umożliwiających mocowanie do rur, wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co chroni przed ich uszkodzeniem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz uchwyty mocujące do rurki na ramki w formacie:

  • A1-A2,
  • A3-A6.

Niektóre z nich w zestawie posiadają uchwyt „T”. W przypadku jego braku można zdecydować się na zamówienie tego elementu na naszej stronie osobno.

Umieszczając w koszyku ramki plakatowe i stojak do nich nie zapomnij, by kupić odpowiednie uchwyty na rurę. Dzięki temu unikniesz problemów wynikających z braku elementów pozwalających na skuteczne mocowanie ramki do rur. Wszystkie z tych produktów znajdziesz w ofercie VKF Renzel. Zachęcamy do jej przejrzenia i zdecydowania się na artykuły do promocji towarów!

Zamknij menu
Przesuń w górę