Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Umieszczenie ramki plakatowej w dowolnym miejscu umożliwia wykorzystanie jej w celach marketingowych lub informacyjnych. Do ich mocowania niezbędne są uchwyty na rurę. Pozwalają one zamocować ramkę w taki sposób, by była ona stabilna i nie odpadła od rurki. Plastikowy uchwyt do rur to element, którego nie powinno zabraknąć w Twoim wyposażeniu, jeżeli zabierasz się za rozstawianie systemu wystawienniczego Twojej firmy. VKF Renzel oferuje uchwyty na rurki, które pozwolą umieścić na nich ramkę z plakatem reklamującym Twoją działalność albo kartką, na której nadrukowano ważne informacje. Sprawdź, jakie mocowanie do rur potrzebujesz i skorzystaj z naszej oferty.

Więcej informacji »

Uchwyt do mocowania rur

Chcesz ustawić ramkę plakatową obok standu reklamowego Twojej firmy? A może prowadzisz restaurację i chciałbyś poinformować klientów przed wejściem, żeby poczekali na kelnera, który przydzieli im miejsce? Stojaki do ram możesz wykorzystać w każdym z tych przypadków, ale pamiętaj, że zamocowanie ramki plakatowej jest niemożliwe bez odpowiedniego mocowania, które zapewniają uchwyty na rurę. Jeśli ich nie posiadasz, to znajdziesz je w ofercie VKF Renzel.

Bogaty wybór uchwytów na rurki

Wszystkie z dostępnych produktów umożliwiających mocowanie do rur, wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co chroni przed ich uszkodzeniem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz uchwyty mocujące do rurki na ramki w formacie:

  • A1-A2,
  • A3-A6.

Niektóre z nich w zestawie posiadają uchwyt „T”. W przypadku jego braku można zdecydować się na zamówienie tego elementu na naszej stronie osobno.

Umieszczając w koszyku ramki plakatowe i stojak do nich nie zapomnij, by kupić odpowiednie uchwyty na rurę. Dzięki temu unikniesz problemów wynikających z braku elementów pozwalających na skuteczne mocowanie ramki do rur. Wszystkie z tych produktów znajdziesz w ofercie VKF Renzel. Zachęcamy do jej przejrzenia i zdecydowania się na artykuły do promocji towarów!

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę