Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Chcesz połączyć ze sobą kilka ramek plakatowych, ale nie chcesz robić dodatkowych dziur w ścianach? Mamy coś dla Ciebie! Klamry łączące wykonane z niełamliwego, wytrzymałego tworzywa sztucznego będą świetnym rozwiązaniem!

Sklep VKF Renzel dostarcza właścicielom sklepów wysokiej jakości artykuły do promocji towarów. Można dostosować je do branży i potrzeb kupującego, uzupełnić o akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji. W asortymencie mamy na przykład ramki reklamowe, w tym ramki z tworzywa sztucznego, które pomagają eksponować plakaty, ulotki, zdjęcia, sztukę w dowolnym miejscu w lokalu. Łatwe w montażu przykują wzrok potencjalnych klientów! Klamra do zawieszania ramek plakatowych to wygodny i praktyczny sposób łączenia nawet kilku ekspozycji. Jak to działa?

 

 


Zamknij
Użyj filtru

Klamra łącząca do ramek

Klamra łącząca to inaczej łącznik do zawieszania ramek plakatowych jedna pod drugą lub obok siebie. Wykonana jest z przezroczystego poliwęglanu, który pozostanie niewidoczny i nie będzie odwracał uwagi od zawartości plakatów. Przeznaczona jest do łączenia ramek w formacie A1-A2 z ramkami A3-A6. Tworzywo sztuczne jest niełamliwe, dlatego udźwignie nawet większe konstrukcje. W ofercie naszego sklepu znajdziesz opakowania po 100 sztuk, ale możesz również zakupić klamry w wybranym rozmiarze na sztuki. Wszystkie zamówienia realizujemy rzetelnie i terminowo!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami! Podpowiemy, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy.
Zamknij menu
Przesuń w górę