Chcesz połączyć ze sobą kilka ramek plakatowych, ale nie chcesz robić dodatkowych dziur w ścianach? Mamy coś dla Ciebie! Klamry łączące wykonane z niełamliwego, wytrzymałego tworzywa sztucznego będą świetnym rozwiązaniem!

Sklep VKF Renzel dostarcza właścicielom sklepów wysokiej jakości artykuły do promocji towarów. Można dostosować je do branży i potrzeb kupującego, uzupełnić o akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji. W asortymencie mamy na przykład ramki reklamowe, w tym ramki z tworzywa sztucznego, które pomagają eksponować plakaty, ulotki, zdjęcia, sztukę w dowolnym miejscu w lokalu. Łatwe w montażu przykują wzrok potencjalnych klientów! Klamra do zawieszania ramek plakatowych to wygodny i praktyczny sposób łączenia nawet kilku ekspozycji. Jak to działa?

 

 


Zamknij
Filter & Sort

Klamra łącząca do ramek

Klamra łącząca to inaczej łącznik do zawieszania ramek plakatowych jedna pod drugą lub obok siebie. Wykonana jest z przezroczystego poliwęglanu, który pozostanie niewidoczny i nie będzie odwracał uwagi od zawartości plakatów. Przeznaczona jest do łączenia ramek w formacie A1-A2 z ramkami A3-A6. Tworzywo sztuczne jest niełamliwe, dlatego udźwignie nawet większe konstrukcje. W ofercie naszego sklepu znajdziesz opakowania po 100 sztuk, ale możesz również zakupić klamry w wybranym rozmiarze na sztuki. Wszystkie zamówienia realizujemy rzetelnie i terminowo!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami! Podpowiemy, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy.
Zamknij menu
Przesuń w górę