Niezależnie od tego, z jakich elementów do reklamy towarów korzystasz, potrzebujesz artykułów służących do ich mocowania. Elastyczny uchwyt klamrowy do ramek, czy plakatowy to produkty, które znajdziesz w sklepie VKF Renzel. W ofercie posiadamy też ramki reklamowe. Dlatego najlepiej przy okazji jednego zamówienia kupić wszystkie niezbędne akcesoria. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że podczas zawieszania plakatu zawsze będziesz mieć pod ręką klamry i uchwyty do ramek plakatowych.

Zamknij
Filter & Sort

Mocowania do ramek reklamowych

Zastanawiasz się, jak ramkę plakatową umieścić w odpowiedniej pozycji? W naszym sklepie znajdziesz nie tylko artykuły do promocji towarów, ale też akcesoria do nich. W ofercie dostępne są takie produkty do mocowania jak:

  • klamra do szyn plakatowych,
  • elastyczny uchwyt klamrowy,
  • uchwyt plakatowy,
  • uchwyt do ramek plakatowych.

Wszystkie z nich umożliwiają zamontowanie ramki z tworzywa sztucznego. Nadają się one idealnie do zamieszczenia informacji o trwającej promocji, albo oznaczenia cen niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz. Różnorodność dostępnych uchwytów do ramek plakatowych pozwala zdecydować się na zakup takiego, który będzie odpowiadał szerokości plakatu, oraz możliwości jego ustawienia. By mieć pewność, że wszystkie elementy będą ze sobą współgrały, zdecyduj się na zakup całego kompletu. Ramka plakatowa i odpowiadające jej mocowanie na pewno przydadzą się w prowadzonej przez Ciebie działalności wielokrotnie.

Zamknij menu
Przesuń w górę