Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Stojaki akrylowe umożliwiają elegancką ekspozycję produktów w gablotach oraz witrynach wystawowych. Poza standardowymi podestami zapewniamy również możliwość realizacji nietypowych projektów ze szkła akrylowego według Twojego projektu.
Zamknij
Użyj filtru

Jakie stojaki akrylowe oferujemy

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór artykułów do ekspozycji produktów w gablotach oraz witrynach. Są to podesty wystawowe na: okulary, długopisy, zegarki, telefony, wino, porcelanę, książki i wiele innych artykułów. Ekspozytory wystawowe wykonujemy ze szkła akrylowego, metalu, polipropylenu lub polistyrenu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii są nie tylko trwałe, ale również estetycznie wykończone. Podesty akrylowe mają w opisach podane ceny, ale istnieje również możliwość negocjacji cen.

Stojaki akrylowe pomogą Ci poradzić sobie z wiecznym chaosem na biurku – dzięki temu będzie Ci też łatwiej utrzymać profesjonalny wizerunek. Design podestów jest uniwersalny, dzięki czemu sprawdzi się w każdych wnętrzach. 
Dbamy o wyposażenie sklepów, firm oraz instytucji, dlatego w ofercie znajdziesz również wieszaki na ulotki oraz artykuły do promocji towarów. Dzięki temu ekspozycja towarów i ich sprzedaż jest skuteczniejsza – z przyjemnością podpowiemy, które produkty sprawdzą się w tej roli najlepiej.

 

Zamknij menu
Przesuń w górę