Stojaki akrylowe umożliwiają elegancką ekspozycję produktów w gablotach oraz witrynach wystawowych. Poza standardowymi podestami zapewniamy również możliwość realizacji nietypowych projektów ze szkła akrylowego według Twojego projektu.
Zamknij
Filter & Sort

Jakie stojaki akrylowe oferujemy

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór artykułów do ekspozycji produktów w gablotach oraz witrynach. Są to podesty wystawowe na: okulary, długopisy, zegarki, telefony, wino, porcelanę, książki i wiele innych artykułów. Ekspozytory wystawowe wykonujemy ze szkła akrylowego, metalu, polipropylenu lub polistyrenu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii są nie tylko trwałe, ale również estetycznie wykończone. Podesty akrylowe mają w opisach podane ceny, ale istnieje również możliwość negocjacji cen.

Stojaki akrylowe pomogą Ci poradzić sobie z wiecznym chaosem na biurku – dzięki temu będzie Ci też łatwiej utrzymać profesjonalny wizerunek. Design podestów jest uniwersalny, dzięki czemu sprawdzi się w każdych wnętrzach. 
Dbamy o wyposażenie sklepów, firm oraz instytucji, dlatego w ofercie znajdziesz również wieszaki na ulotki oraz artykuły do promocji towarów. Dzięki temu ekspozycja towarów i ich sprzedaż jest skuteczniejsza – z przyjemnością podpowiemy, które produkty sprawdzą się w tej roli najlepiej.

 

Zamknij menu
Przesuń w górę