Ekspozytory naladowe - możesz umieścić w nich materiały promocyjne swojej firmy albo produkty mające przyciągnąć szczególną uwagę klientów. Prezentery ladowe, które znajdziesz w VKF Renzel występują w różnej formie. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie bez problemu odszukasz ekspozytor ladowy odpowiadający Twoim potrzebom. Dzięki zaprezentowaniu artykułów właśnie w taki sposób zwiększysz zainteresowanie nimi oraz zachęcisz swoich klientów do kupna. Sprawdź, jakiego typu ekspozytory naladowe znajdziesz w naszym sklepie.

Zamknij
Filter & Sort

Ekspozytory ladowe - atrakcyjna prezentacja produktów

Chcesz zwiększyć sprzedaż niektórych produktów? A może oferujesz artykuły, które klienci zwykle pomijają, bo są zbyt mało wyeksponowane i nawet nie spodziewają się, że znajdą je w Twoim sklepie? Ekspozytory naladowe pozwolą Ci zaprezentować towar w taki sposób, by zwrócił uwagę każdego klienta - szczególnie wtedy, gdy czeka w kolejce do kasy. Dzięki temu w atrakcyjny sposób zachęcisz do kupna produktów, które są aktualnie na promocji, ale też mniejszych akcesoriów - jak breloczki, biżuteria, czy karty prezentowe, które klienci chętnie wrzucają do swojego koszyka tuż przed zapłaceniem za zakupy.

Rodzaje ekspozytorów naladowych

VKF Renzel oferuje bogatą ofertę prezenterów ladowych, które przydadzą się podczas prowadzenia działalności różnego typu. W naszej ofercie znajdziesz:

  • witryny ladowe,
  • akrylowe i tekturowe stojaczki ladowe,
  • obrotowe ekspozytory ladowe,
  • stojaczki degustacyjne,
  • oraz inne.

Dzięki nim praktycznie zagospodarujesz ladę w sklepie odzieżowym, z biżuterią, gadżetami, elektroniką, ale też w piekarni i cukierni. Przy ich użyciu wyeksponujesz produkty promocyjne oraz nowości w Twoim sklepie. Ekspozytory naladowe mogą być przydatne również podczas działań promocyjnych Twojej firmy na zewnątrz - na przykład na targach branżowych.

Zobacz ofertę ekspozytorów ladowych VKF Renzel przy okazji zwracając też uwagę na artykuły higieniczne pozwalające zadbać o higienę i bezpieczeństwo pracowników i klientów. 

Zamknij menu
Przesuń w górę