Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Nasze pojemniki na produkty sypkie to idealne rozwiązanie do wyposażenia stoisk z pieczywem, słodyczami, kosmetykami oraz innymi artykułami. Estetyczna ekspozycja towarów jest absolutną podstawą w każdym sklepie, dlatego warto zadbać o odpowiednie zaopatrzenie w tej kwestii. Pojemniki na sypkie artykuły można wykorzystać w dowolny sposób – to jedynie sugestia z naszej strony. Doskonale sprawdzą się bowiem do przechowywania próbek kosmetyków lub innych produktów niewielkich rozmiarów. Poznaj nasze artykuły do promocji towarów i zamów dostosowane do Twoich potrzeb pojemniki na produkty sypkie.

 

Zamknij
Użyj filtru

Solidne pojemniki na produkty sypkie – wygodne przechowywanie towaru

Dobre pojemniki na artykuły sypkie powinny być estetycznie wykonane, trwałe i funkcjonalne – takie właśnie są nasze ekspozytory. Do produkcji wykorzystujemy między innymi wytrzymałe i odporne na uszkodzenia szkło akrylowe, ale w ofercie znajdziesz również pojemniki na żywność sypką z poliwęglanu. Ogromną popularnością cieszą się również pojemniki plastikowe na żywność sypką.

W ofercie znajdziesz też produkty wykonane z drewna. Wpisują się one w ekologiczne trendy. Pojemniki do przechowywania produktów sypkich są wielorazowe. Jakość i trwałość zapewnia rozwiązanie, które latami posłuży w Twoim biznesie.
 

Pojemniki na sypką żywność mają wiele zalet

Pojemniki na sypkie artykuły można wykorzystać w dowolny sposób. Umieść w nich próbki kosmetyków, artykuły piśmiennicze. Doskonale sprawdzą się bowiem do przechowywania innych produktów niewielkich rozmiarów. Zamów dostosowane do Twoich potrzeb pojemniki na sypkie produkty.

W naszej ofercie znajdują się również podajniki na żywność. Umożliwiają klientowi samodzielne nabieranie produktu, bez udziału obsługi. Sprawdzą się zwłaszcza w przypadku bakali, orzechów czy słodyczy. Jest to higieniczny i zrównoważony sposób prezentacji produktów. Ograniczasz też ilość zużytych opakowań. Klienci doceniają takie rozwiązania. Podajniki wykorzystasz też jako pojemniki kuchenne na produkty sypkie.

Nasze pojemniki na produkty sypkie połącz w zestaw. W zależności od potrzeb możesz tworzyć dowolne konfiguracje. Dwa takie same produkty lub kilka różnych pomogą wyeksponować Twoje produkty i stworzą spójną całość.

W ofercie posiadamy również stojaki prezentacyjne, boxy towarowe i inne pojemniki, które zwrócą uwagę klienta. Jeśli zależy Ci na jeszcze lepszym rozreklamowaniu swojej oferty, sprawdź artykuły do promocji towarów oraz standy reklamowe. Posiadamy również artykuły higieniczne.

Pojemniki na żywność sypką przeznaczone są do estetycznej prezentacji wszelkiego rodzaju artykułów, nie tylko tych spożywczych. Choć posiadamy standardową ofertę, jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego realizujemy również nietypowe zamówienia na pojemniki na produkty sypkie. Zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą!
Zamknij menu
Przesuń w górę