Nasze pojemniki na produkty sypkie to idealne rozwiązanie do wyposażenia stoisk z pieczywem, słodyczami, kosmetykami oraz innymi artykułami. Estetyczna ekspozycja towarów jest absolutną podstawą w każdym sklepie, dlatego warto zadbać o odpowiednie zaopatrzenie w tej kwestii. Pojemniki na sypkie artykuły można wykorzystać w dowolny sposób – to jedynie sugestia z naszej strony. Doskonale sprawdzą się bowiem do przechowywania próbek kosmetyków lub innych produktów niewielkich rozmiarów. Poznaj nasze artykuły do promocji towarów i zamów dostosowane do Twoich potrzeb pojemniki na produkty sypkie.

 

Więcej informacji »

Solidne pojemniki na produkty sypkie – wygodne przechowywanie towaru

Dobre pojemniki na artykuły sypkie powinny być estetycznie wykonane, trwałe i funkcjonalne – takie właśnie są nasze ekspozytory. Do produkcji wykorzystujemy między innymi wytrzymałe i odporne na uszkodzenia szkło akrylowe, ale w ofercie znajdziesz również pojemniki na żywność sypką z poliwęglanu. Szczególnie polecamy kilka modeli pojemników do przechowywania produktów sypkich – między innymi Candy, Compact, Borago, Arvens, Cornus, Samolus, Pinata, Asidis, Fagus, Cepa oraz Supina.

Pojemniki na żywność sypką przeznaczone są do estetycznej prezentacji wszelkiego rodzaju artykułów, nie tylko tych spożywczych. Choć posiadamy standardową ofertę, jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego realizujemy również nietypowe zamówienia na pojemniki na produkty sypkie. Zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą!

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę