Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Szukasz sposobu na zaprezentowanie wyposażenia domu? Solidnie wykonany stojak na talerze, ułatwi przygotowanie atrakcyjnej sprzedażowo ekspozycji. Wystawa powinna przyciągać uwagę klienta. Wybierając nasze podstawki pod talerze, wyeksponujesz swój produkt, zwiększając szanse na sprzedaż.
Zamknij
Użyj filtru

Podstawki pod talerze - skuteczna ekspozycja towaru

Każdy ekspozytor na talerze jest zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić stabilne wsparcie dla eksponowanych produktów. Jest to uniwersalny element wyposażenia wnętrz sklepu meblowego czy z akcesoriami do domu. Stojak do talerzy jest przydatny w kuchniach pracowniczych czy pomieszczeniach socjalnych. Ułatwia pracownikom dbanie o porządek i czystość, wprowadzając ład. Podstawki pod talerze można umieścić na zlewie lub w szafce.

Podstawki pod talerze produkujemy z wysokiej jakości krystalicznego polistyrenu. W naszej ofercie znajdziesz również podstawki pod talerze dekoracyjne. Jeśli szukasz nieszablonowych rozwiązań, zobacz drewniany stojak na talerze ozdobne. Materiał i forma wykonania pasuje do ceramiki oraz wnętrz rustykalnych. Przyciąga zaciekawione spojrzenia klientów, nie tylko na eksponowany produkt, ale i na sam stojak do talerzy.

Oferujemy atrakcyjny wizualnie stojak na talerze do witryn, który pomoże stworzyć estetyczną wystawę w sklepie. Nasze produkty dostępne są w kilku wariantach wysokościowych. W zależności od oferty Twojego sklepu możesz dobrać produkty dopasowane do Twojego asortymentu.

Stojak do talerzy ozdobnych jest zaprojektowany tak, by wspierać ostateczny efekt wizualny ekspozycji. Dobrze zaprezentowany produkt to większa szansa na sprzedaż.
 

Wybierz jakościowy stojak na talerze

Dlaczego warto wybrać wyposażenie VKF Renzel? Stojak na talerze dekoracyjne zakupiony w naszej firmie to gwarancja jakości. Możesz tworzyć spójne zestawy podstawek. Chcesz zaprezentować więcej elementów, nie tylko talerz? U nas znajdziesz ekspozytor pod zastawę stołową. Dzięki temu produktowi wyeksponujesz aż pięć elementów. To świetne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na jednolitej kompozycji.

Kupisz u nas stojaki do talerzy ozdobnych, ale również inne stojaki ekspozycyjne. Sprawdzą się one zwłaszcza na wystawach płyt, książek czy naczyń. Stojaki uniwersalne znajdujące się w naszej ofercie dostosujesz do produktu, który chcesz wyeksponować. Przydatne będą też artykuły do promocji towarów i standy reklamowe. Posiadamy też artykuły higieniczne.
Zamknij menu
Przesuń w górę