Zastanawiasz się, jak zwiększyć atrakcyjność oferowanych przez Ciebie produktów? Zadbaj o ich odpowiednią ekspozycję. Prezentery kulowe to świetny sposób na to, by skutecznie zwrócić uwagę klientów na dany artykuł. VKF Renzel oferuje ekspozytory kuliste o różnym zastosowaniu, które pozwolą zaprezentować towar tak, by na pewno został zauważony. Możesz je postawić w swoim sklepie lub na stoisku targowym. Gdziekolwiek będziesz promować swoje produkty, warto wykorzystać prezentery kuliste, które oferujemy.

Zamknij
Filter & Sort

Ekspozytor kulowy- atrakcyjna ekspozycja towaru

Chcesz zaciekawić klienta nowym produktem lub wyeksponować te, które nie cieszą się zbyt wielką popularnością? Prezentery kulowe, które znajdziesz w naszym sklepie pozwolą umieścić wymagający tego towar w widocznym miejscu na stojaku o dość nietypowym kształcie. Jesteśmy pewni, że ekspozytor kulisty skutecznie przyciągnie uwagę klientów i wykażą zainteresowanie zaprezentowanym w ten sposób produktem. Możesz go postawić na ladzie przy kasie lub na podłodze tuż przy niej. Wśród dostępnych produktów w naszym sklepie znajdziesz też prezentery, które można powiesić na oknie wystawowym, gablocie albo na systemie regałowym.

Szeroki wybór prezenterów kulistych

Nie wiesz, jaki ekspozytor kulowy wybrać? Zależy to od tego, jakiej wielkości są produkty, które chcesz w ten sposób wyeksponować oraz jak dużo ich jest. W ofercie VKF Renzel znajdziesz:

  • ekspozytory podłogowe,
  • stojaki prezentacyjne
  • ekspozytory w kształcie półkuli do szyb,
  • prezentery kulowe do systemów regałowych,
  • oraz małe prezentery kuliste.

Wszystkie z nich - dostępne w różnych rozmiarach, umożliwiają atrakcyjne zaprezentowanie różnorodnych towarów - od słodyczy po małą elektronikę. Umieszczenie artykułu w przejrzystej kuli w dobrze widocznym miejscu przykuje wzrok klienta i zwiększy Twoje zyski.

Sprawdź ofertę naszego sklepu i zdecyduj się na prezentery kulowe lub standy reklamowe innego rodzaju i skutecznie wypromuj swoje produkty.

Zamknij menu
Przesuń w górę