Stojak na telefon to niezbędny element wyposażenia salonu komórkowego lub punktu oferującego sprzęt elektroniczny. To produkt, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników. Estetycznie wykonana podstawka pod telefon pozwala w pełni zaprezentować towar, jednocześnie świadcząc o jakości wykonywanych w sklepie usług.
Zamknij
Filter & Sort

Stojak do telefonu na wystawę sklepową

VKF Renzel oferuje solidnie wykonany stojak na smartfona, dzięki któremu bez problemu stworzysz skuteczną wystawę w sklepie. Podstawka pod telefon to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów, by zaprezentować produkt.

Do produkcji wykorzystujemy materiały wysokiej jakości takie jak wytrzymałe szkło akrylowe. Nasz stojak na telefon daje stabilne i pewne oparcie poprzez dodatkowe ograniczniki boczne. Stanowi to również rodzaj zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Sprawdź pozostałe stojaki ekspozycyjne z oferty VKF Renzel.

Podpórka na telefon sprawdzi się nie tylko w sklepach. Może być przydatnym elementem wystroju biura, zwłaszcza w zawodach, gdzie dużo czasu poświęca się na rozmowy telefoniczne. Doradca finansowy, przedstawiciel handlowy, księgowy i wiele innych osób doceni stojak do smartfona zakupiony w naszym sklepie.
 

Stojak na telefon wyeksponuje produkt

Stojak na smartfona umożliwia klientowi obejrzenie modelu, którym jest zainteresowany. Wyeksponowanie kilku telefonów obok siebie daje możliwość samodzielnego porównania ceny, wielkości, wyglądu i innych parametrów bez pomocy obsługi. Jest to szczególnie ważne w sklepach, które cieszą się dużą ilością klientów, jak i w mniejszych punktach, gdzie pracuje jedna osoba.

Nasz sklep oferuje nie tylko stojaki na telefon. Na zamówienie możliwe jest wykonanie nadruku wybranym na produkcie. Zwróci to uwagę klienta, podkreśli profesjonalizm i jakość oferowanych smartfonów.

Prowadząc sprzedaż internetową, podstawka pod smartfona z nadrukowanym logo nada ofertom autentyczności. Zmniejszy to również szanse na przywłaszczenie sobie zdjęć produktów przez inne firmy lub osoby.

Konkurencja między sklepami oferującymi telefony komórkowe jest ogromna. Podstawka pod smartfon może być elementem, który wyróżni właśnie Twój biznes. Odpowiednia ekspozycja to sposób na zwiększenie liczby klientów. Dzięki temu osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe.

Stojak pod telefon to tylko jeden ze sposobów na zwrócenie uwagi klienta. Jeśli zależy Ci na jeszcze lepszej reklamie, sprawdź artykuły do promocji towarów oraz standy reklamowe. Nasz sklep oferuje również artykuły higieniczne, które przydadzą się w każdym biznesie.
Zamknij menu
Przesuń w górę