Stojak na kartki o stabilnej konstrukcji to podstawowe rozwiązanie w zakresie ekspozycji pocztówek i kart okolicznościowych. Proponujemy artykuły wysokiej jakości wykonane z blachy i drutu w wersji ściennej, podłogowej oraz biurkowej. Stojak na pocztówki sprawdzi się doskonale nie tylko w sklepie z artykułami papierniczymi czy w księgarni. Oferujemy modele dostępne w uniwersalnej kolorystyce, dzięki czemu będą się dobrze prezentować w każdych wnętrzach. Nasz stojak na kartki okolicznościowe w formacie A4, A5 lub A6 jest funkcjonalny i wytrzymały. 

Więcej informacji »

Stojaki i wieszaki do kart okolicznościowych

VKF Renzel to firma, która dba o estetyczną prezentację Twoich produktów. Jeśli poszukujesz stojaka na kartki pocztowe lub pudełka na wizytówki, służymy pomocą w doborze odpowiedniego modelu. Zapewniamy dostęp do szerokiej oferty stałej, ale realizujemy również zamówienia indywidualne, które wymagają zastosowania specjalistycznej technologii. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę