Schludna i elegancka prezentacja towaru to podstawa, jeśli chcesz zachęcić klientów do zakupu. Dlatego w VKF Renzel przygotowaliśmy stojak na okulary, który pomoże Ci odpowiednio wyeksponować oferowane modele okularów.

Salony optyczne opierają skuteczną sprzedaż na estetycznej ekspozycji towaru. Stojaki na okulary od producenta VKF Renzel charakteryzują się starannym wykonaniem i wygodą użytkowania, co dla klientów jest najważniejsze. Jednocześnie każdy ekspozytor na okulary jest bardzo wytrzymały i w bezpieczny sposób chroni okulary przed przypadkowym upadkiem i zniszczeniem. Klient w wygodny sposób może zdjąć wybrany model z wieszaka na okulary, a także bezpieczne odłożenie towaru z powrotem na miejsce.
Zamknij
Filter & Sort

Co obejmuje oferta online?


Poszukiwanie idealnie pasującej pary okularów jest czasochłonny i wymaga przymierzenia wielu modeli. Odpowiednio dobrane stojaki na okulary mogą to ułatwić. Oferujemy funkcjonalne i praktyczne rozwiązania z zakresu prezentacji towaru. W asortymencie online VKF Renzel znajdziesz m.in. uchwyt na okulary do systemu FlexiSlot® czy też stojak na okulary „Galega”. Oba te produkty doskonale sprawdzą się nie tylko w salonie optycznym, ale także w kiosku, sklepie z pamiątkami czy sklepie odzieżowym.
 

Funkcjonalne stojaki na okulary od VKF Renzel


Praktyczny wieszak na okulary to jeden z kluczowych elementów wyposażenia salonu optycznego. Aby dodatkowo wzmocnić pozytywny przekaz na temat firmy, warto zainwestować w standy reklamowe, które zaprezentują najpopularniejsze modele lub poinformują o nowej promocji. Elegancki stojak na okulary to wizytówka salonu optycznego, która świadczy o jakości wykonywanych usług.

To jednak nie wszystko, co znajdziesz w ofercie VKF Renzel! Proponujemy różnego rodzaju artykuły do promocji towarów, które pozwalają na profesjonalne i skutecznie wyeksponowanie towarów. W VKF Renzel zakupisz również niezbędne artykuły higieniczne, gwarantujące higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Masz pytania? Zainteresowała Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami drogą mailową lub telefoniczną!
Zamknij menu
Przesuń w górę