Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Namioty handlowe to sprawdzone rozwiązanie na targi oraz imprezy plenerowe, ale warto wybrać model o stabilnej konstrukcji i estetycznym wykończeniu – dzięki temu nie tylko zapewnisz bezpieczeństwo pracownikom i klientom, ale również zadbasz o odpowiedni efekt wizualny. Proponujemy namioty expresowe, które sprawdzą się jako obiekty handlowe, pawilony wystawiennicze, obiekty gastronomiczne oraz punkty obsługi klienta. W asortymencie znajdziesz wyłącznie profesjonalne namioty handlowe, które są proste w montażu, a zastosowany podczas produkcji materiał jest wodoszczelny. Przekonaj się, że z naszą pomocą możliwa jest skuteczna promocja!

Więcej informacji »

Zamknij

Profesjonalne namioty handlowe – solidna konstrukcja

Namioty expresowe charakteryzuje prosta konstrukcja, dzięki której montaż przebiega szybko i sprawnie, co na wszelkiego rodzaju eventach jest kluczowe. Wszystkie obiekty dostępne w VKF Renzel wykonane są z trwałych materiałów wysokiej jakości o odpowiedniej gramaturze, które dodatkowo zapewniają wytrzymałość namiotów oraz odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne. Można również zamówić namiot handlowy z dowolnym nadrukiem oraz w wybranym przez siebie kolorze. Jakość wykonania sprawia, że obiekty targowe można z powodzeniem użytkować przez długi czas – szczególnie, jeżeli namiot będzie odpowiednio zadbany i przechowywany.

VKF Renzel od lat specjalizuje się w produkcji rozwiązań wspierających sprzedaż, dzięki czemu każdy produkt jest maksymalnie dopracowany przez zespół specjalistów. Podobnie jest w przypadku namiotów targowych, które można dowolnie zagospodarować, nie martwiąc się o brak stabilności czy nieestetyczny wygląd – każdy element konstrukcji jest zaprojektowany i wykonany w taki sposób, by zapewnić bezpieczeństwo oraz przyjemny dla oka efekt wizualny. Jesteśmy jednak otwarci na sugestie i pytania naszych klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu! Przekonaj się, że można kupić profesjonalne namioty handlowe bez zbędnego rozczarowania.

Zamknij menu

Pokaż produkty

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę