Do wyznaczenia miejsca lub określonego obszaru w celu jego zabezpieczenia należy wykorzystać wytrzymały materiał. Samoprzylepna taśma ostrzegawcza od VKF Renzel to gwarancja trwałości oraz estetycznego wykonania, o którym nie warto zapominać nawet w przypadku stosowania środków ostrożności. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiał PVC. Dzięki temu nie będzie konieczna wymiana taśmy z dużą częstotliwością. Samoprzylepna taśma ostrzegawcza do użytku wewnętrznego i zewnętrznego to niezawodny sposób na czytelne wyznaczenie stref. Do wyboru jest taśma biało-czerwona lub żółto-czarna.
Zamknij
Filter & Sort

Ostrzegawcze taśmy samoprzylepne z nadrukiem

Taśma ostrzegawcza z nadrukiem to skuteczny sposób na komunikację z klientami w przypadku obowiązku zachowania dystansu społecznego w przestrzeni publicznej lub oznaczania miejsc niebezpiecznych. W VKF Renzel wykorzystujemy metodę nadruku cyfrowego w wysokiej rozdzielczości, aby napis był widoczny dla każdego odbiorcy. Dzięki temu pomożesz klientom i pracownikom zachować odpowiedni dystans i zmniejszysz ryzyko zakażenia. Dobra taśma podłogowa przede wszystkim charakteryzuje się odpornością na rozdarcie, dlatego wytrzymałość produktu jest naszym priorytetem. Wśród dostępnych produktów znajdziesz m.in. taśmy z nadrukiem "Proszę zachować odstęp". Jeśli chcesz umieścić inną informację, przygotujemy dla Ciebie taśmę, na której ją umieścimy.

Rodzaje taśm ostrzegawczych i ich zastosowanie

Taśmy ostrzegawcze dostępne są na rynku w kilku wariantach kolorystycznych, aby ułatwić identyfikację potencjalnego zagrożenia. Nadal jednak wiele osób nie wie, co oznaczają poszczególne kolory, dlatego przypominamy podstawowe rodzaje taśm:

  • taśma biało-czerwona - najbardziej uniwersalna, wykorzystywana do odgradzania terenu,
  • taśma żółta - taśma ostrzegawcza do gazu, często produkowana z wkładką ze stali kwasoodpornej,
  • taśma niebieska - do oznaczenia i wydzielenia sieci wodociągowej,
  • taśma brązowa - wykorzystywana przy sieciach kanalizacyjnych,
  • taśma czerwona - służąca do oddzielania terenów sieci energetycznej,
  • taśma żółto-czarna - najczęściej samoprzylepna i mocowana na podłodze lub schodach. 

W VKF Renzel dostępne są taśmy ostrzegawcze w kolorach biało-czerwonym lub żółto-czarnym, a więc o szerokim zastosowaniu w sklepach, galeriach handlowych, biurach i placówkach publicznych czy też zakładach przemysłowych i magazynach. 

Taśmy ostrzegawcze samoprzylepne i inne produkty VKF Renzel

Poza taśmami ostrzegawczymi, sprawdź również nawilżacze i oczyszczacze powietrza, które pomagają utrzymać higienę w pomieszczeniu. Dostępne są tu także liczne artykuły do promocji towarów, jak np. standy reklamowe, które skutecznie wspierają sprzedaż. Dzięki naszym produktom usprawnisz komunikację z klientem. Ich cena jest bardzo konkurencyjna, a jeśli zdecydujesz się na zakup większej liczby produktów, możesz liczyć na hurtową cenę. 

Jeśli potrzebujesz nietypowych rozwiązań ekspozycyjnych, skontaktuj się z nami! Jesteśmy otwarci na to, by stworzyć rozwiązanie odpowiadające potrzebom Twojej firmy!
Zamknij menu
Przesuń w górę