Do wyznaczenia miejsca lub określonego obszaru w celu jego zabezpieczenia należy wykorzystać wytrzymały materiał. Samoprzylepna taśma ostrzegawcza od VKF Renzel to gwarancja trwałości oraz estetycznego wykonania, o którym nie warto zapominać nawet w przypadku stosowania środków ostrożności. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiał PVC, dzięki czemu nie będzie konieczna wymiana taśmy z dużą częstotliwością. Samoprzylepna taśma ostrzegawcza do użytku wewnętrznego i zewnętrznego to niezawodny sposób na czytelne wyznaczenie stref. Do wyboru jest taśma biało-czerwona lub żółto-czarna.

Więcej informacji »

Samoprzylepne taśmy ostrzegawcze z nadrukiem

Taśma ostrzegawcza z nadrukiem to skuteczny sposób na komunikację z klientami w przypadku obowiązku zachowania dystansu społecznego w przestrzeni publicznej. W VKF Renzel wykorzystujemy metodę nadruku cyfrowego w wysokiej rozdzielczości, aby napis był widoczny dla każdego odbiorcy. Dzięki temu pomożesz klientom i pracownikom zachować odpowiedni dystans i zmniejszysz ryzyko zakażenia. Dobra taśma podłogowa przede wszystkim charakteryzuje się odpornością na rozdarcie, dlatego wytrzymałość produktu jest naszym priorytetem. 

Rodzaje taśm ostrzegawczych

Taśmy ostrzegawcze dostępne na rynku w kilku wariantach kolorystycznych, aby ułatwić identyfikację potencjalnego zagrożenia. Nadal jednak wiele osób nie wie, co oznaczają poszczególne kolory, dlatego przypominamy podstawowe rodzaje taśm:

  • taśma biało-czerwona - najbardziej uniwersalna, wykorzystywana do odgradzania terenu,
  • taśma żółta - taśma ostrzegawcza do gazu, często produkowana z wkładką ze stali kwasoodpornej,
  • taśma niebieska - do oznaczenia i wydzielenia sieci wodociągowej,
  • taśma brązowa - wykorzystywana przy sieciach kanalizacyjnych,
  • taśma czerwona - służąca do oddzielania terenów sieci energetycznej,
  • taśma żółto-czarna - najczęściej samoprzylepna i mocowana na podłodze lub schodach. 

W VKF Renzel dostępne są taśmy ostrzegawcze w kolorach biało-czerwonym lub żółto-czarnym, a więc o szerokim zastosowaniu w sklepach, galeriach handlowych, biurach i placówkach publicznych. Sprawdź również nawilżacze i oczyszczacze powietrza, które pomagają utrzymać higienę w pomieszczeniu.

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę