Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 
Grzejniki gazowe i elektryczne ogrzewają klientów, gości i pracowników na zewnątrz. Mogą być dowolnie użyte jako grzejniki podłogowe czy nawet sufitowe. W szczególności przy niskich temperaturach, zapewniają miłe ciepło i wydłużają obecność klientów w restauracji. Zapewnij klientom przyjemną temperaturę z grzejnikiem gazowym lub elektrycznym już teraz.  
 

Więcej informacji »

Ogrzewanie zewnętrzne i wewnętrzne z grzejnikami promiennikowymi

Kiedy temperatura spada, spada też liczba wyjść na zewnątrz. Ludzie nie lubią przebywać dłużej na tarasie. Czekanie w kolejce lub dłuższy pobyt na zewnątrz staje się nieprzyjemny. Z tego powodu klienci ograniczają wizyty i potencjał gastronomii oraz innych miejsc nie jest w pełni wykorzystany. 

Powodem tego jest zwyczajny brak ciepła i poczucia komfortu, który sprawia, że klienci spędzają czas na zewnątrz. Tutaj właśnie grzejniki wkraczają do gry. Zapewniają przytulne ciepło na zewnątrz i wewnątrz oraz są łatwe do wszechstronnego zastosowania. Idealny sposób żeby przywrócić trochę życia do twojego biznesu, jeśli prowadzisz go również na zewnątrz. 

Z grzejnikiem stojącym i z kompaktowym grzejnikiem nadziemnym można szybko i efektywnie ogrzać dowolne obszary. To sprawia, że można wydłużyć okres letni. Dzięki takim grzejnikom dłużej wykorzystasz potencjał jaki tkwi w ogródku twojej restauracji i twoim biznesie. Pokonaj zimno na zewnątrz przyjemnym ciepłem. 

Możesz wybrać pomiędzy grzejnikiem gazowym, a promiennikowym aby zagwarantować klientom przytulne ciepło. Grzejnik można przymocować do ściany lub sufitu. W formie stojaka może też samodzielnie stać na podłodze. Wybierz odpowiedni model do swojego ogródka już teraz.

Odkryj grzejniki elektryczne na patio z pilotem

Z grzejnikami elektrycznymi możesz ochronić obszar na zewnątrz przed niską temperaturą. Grzejniki promiennikowe wytwarzają przyjemne ciepło. To ciepło można od razu poczuć i grzejniki mogą być przydatne w miejscach użyteczności publicznej. Z powodu wielu zalet takie grzejniki są używane zarówno na zewnątrz i wewnątrz. 

Zupełnie ciche i bezzapachowe, będą dobrze służyć twojej firmie. Już w krótkim czasie poczujesz intensywne ciepło. Kompaktowy rozmiar sprawia, że mogą być przymocowane do ściany, sufitu czy stolika. Z tego powodu są bardzo popularne w sektorze prywatnym do ogrzewania tarasów. 

Dodatkowo są łatwe w użyciu i obsługiwane tylko w kilku krokach. To daje możliwość szybkiego reagowania na pogodę i ilość gości bez konieczności wcześniejszego nagrzewania. Po wielu godzinach użytkowania wymagają odrobiny konserwacji. Pilot umożliwia kontrolowanie ich na odległość. 

Grzejniki na patio oparte są na obudowie odpornej na ciepło i grzałce oraz dostępne w różnych rozmiarach. Grzałka zazwyczaj ma pomarańczowe lub rudawe zabarwienie oraz jest zabezpieczona kratką. W czarnych grzejnikach światło z grzałki zostaje zaabsorbowane przez panele.

Grzejniki promiennikowe odpowiednie dla:

Gastronomia & Turystyka

Kolejki & Miejsca pracy na zewnątrz 

Targi & Wydarzenia

Grzejniki promiennikowe vs. Grzejniki gazowe

Kiedy grzejniki promiennikowe mogą być dowolnie używane, urządzenia gazowe mają możliwość tylko ogrzewania zewnętrznego. W takim wypadku grzejniki gazowe są wydajne na dużych obszarach i mogą zostać dowolnie ustawione. Umieszczenie butli gazowej wewnątrz obudowy dodatkowo zwiększa mobilność. 

Ze względu na zapotrzebowanie na prąd grzejniki elektryczne nie mogą być tak swobodnie używane. Jeśli jednak gniazdko elektryczne jest w pobliżu, mogą być użyte gdziekolwiek. Dla większych obszarów zaleca się użycie wielu urządzeń dla zapewnienia odpowiedniego ogrzewania. 

Jednakże, grzejniki gazowe nie są zbyt przyjazne środowisku i ich używanie jest zakazane w niektórych miejscach. Możesz wyliczyć jaki typ grzejnika jest dla Ciebie bardziej opłacalny na podstawie obszaru jaki chcesz ogrzać i szacowanego zużycia. Weź tylko pod uwagę ceny prądu i gazu oraz sposób działania urządzenia.

Zdecyduj się na przyjazny środowisku grzejnik promiennikowy lub mocniejszy grzejnik gazowy. Oba grzejniki nadają się na patio i zapewniają bezpieczne i efektywne ogrzewanie na którym możesz polegać. Porównaj różne modele naszej marki i wybierz najlepsze urządzenie. 
 

Użyj grzejnika do zamontowania na suficie lub ustaw go na podłodze


W naszym sklepie znajdziesz grzejniki dla różnych lokalizacji i z różnymi typami mocowania. W zależności od modelu, urządzenia mogą zostać umieszczone na suficie, ścianie, czy stojaku. W przypadku stojaków, kółeczka i składana rama dodaje urządzeniu mobilności. Dołączony zestaw montażowy ułatwia przytwierdzenie go do ściany czy sufitu. 

Nasze modele gazowe są dostępne w kształcie "grzybka". Potrzebna butla gazowa jest przechowywana w podstawie i zawsze jest do niej dostęp. Z tego powodu gazowe grzejniki zewnętrzne są mobilne i mogą zostać dowolnie dostosowane. 

W formie stojaka mogą zostać łatwo ustawione i dowolnie modyfikowane. Można je zmodyfikować w zależności od miejsca, użytkowania i wymagań. 

Urządzenia elektryczne wymagają dostępu do elektryczności aby mogły działać i mogą być dowolnie modyfikowane. Ze względu na kompaktowy rozmiar łatwo przymocować je do ściany lub sufitu. Połączenie z dodatkowym stojakiem jest również możliwe. Grzejniki przeszły pozytywnie test TÜV, który gwarantuje bezpieczeństwo. Sprawia też, że na urządzeniu można polegać. 
r7500082-02

Grzejnik promiennikowy z stojakiem


infrarot-heizstrahler-fuer-promotionzelt-82.0111.1-3

Grzejnik promiennikowy do zamontowania na suficie


Grzejniki promiennikowe w gastronomii, na targach i w firmach

Użycie grzejników jest powszechne i popularne w wielu branżach. Urządzenia gazowe i elektryczne są używane na zewnątrz. Wewnątrz można używać tylko modeli elektrycznych. Z powodu braku świeżego powietrza w pomieszczeniach ważna jest odpowiednia wentylacja.

Co do zasady, takiego ogrzewania używa się głównie na zewnątrz. Urządzenia są umieszczane pomiędzy stolikami oraz przy wejściach do barów i restauracji. Są również obecne na różnego rodzaju wydarzeniach publicznych i komercyjnych. Są dobrze znane dzięki swojej obecności na targach świątecznych i innych wydarzeniach odbywających się na zewnątrz. 

To dzięki tego typu artykułom praca na zewnątrz jest możliwa. W szczególności kiedy mamy do czynienia z niskimi temperaturami i ludzie unikają spędzania dłuższego czasu na zewnątrz. Teraz twoja restauracja może stać się przytulna dzięki ogrzewanemu ogródkowi. To oczywiste, że wyróżni się spośród konkurencji i będzie chętniej wybierana przez klientów. 


Te i wiele innych przykładów podkreślają duży wkład grzejników w sukces twojego biznesu. Pomagają wyróżnić się spośród konkurencji i utrzymać stałą klientelę, nawet zimą. Wykorzystaj potencjał swojego ogródka i skorzystaj z atrakcyjnych grzejników wysokiej jakości. 

 

Grzejnik gazowy lub elektryczny dla twojego biznesu. 

 
Niezależnie czy zdecydujesz się na grzejnik gazowy czy elektryczny, są one wartością dodaną dla twojej firmy. Możesz korzystać ze swojego ogródka dłużej, przyciągać odwiedzających i przedłużać pobyt klientów i gości. Mają nie tylko pozytywny wpływ na twój obrót, ale też na wizerunek firmy i twoich klientów. 
 
Rozłóż stojak lub przymocuj bezpiecznie urządzenie w miejscu w którym będziesz z niego korzystał. Następnie podłącz do prądu lub gazu i już możesz cieszyć się przyjemnym ciepłem. Korzystaj z miłej atmosfery, która ma pozytywny wpływ na klientów i pracowników. Odkryj grzejniki odpowiednie dla gastronomii, targów i wystaw. 

Wybierz grzejnik gazowy lub elektryczny i ustaw go w stylowy sposób w odpowiednim miejscu. Nasze pięknie zaprojektowane grzejniki dopasowują się do wystroju wnętrza i dekoracji zewnętrznych. Rezultatem jest harmonia oraz przyciągające i komfortowe ciepło w twoim ogródku. Wybierz już teraz odpowiedni model w zależności od tego jak i gdzie chcesz go używać. 

Będziemy szczęśliwi mogąc Ci pomóc w wyborze. Dzięki wielu latom doświadczenia będziemy zachwyceni mogąc zapewnić Ci doradztwo personalne. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych produktach. 
Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę