Grzejniki promiennikowe gazowe i elektryczne ogrzewają klientów, gości i pracowników na zewnątrz. Mogą być użyte jako grzejniki podłogowe czy nawet sufitowe. W szczególności przy niskich temperaturach zapewniają miłe ciepło i wydłużają obecność klientów w restauracji. Zapewnij gościom przyjemną temperaturę z grzejnikiem promiennikowym gazowym lub elektrycznym już teraz.  

Zamknij
Filter & Sort

Ogrzewanie zewnętrzne i wewnętrzne z grzejnikami promiennikowymi

Kiedy temperatura spada, zmniejsza się też liczba gości. Ludzie nie lubią przesiadywać w restauracyjnym ogródku tak jak latem. Czekanie w kolejce lub dłuższy pobyt na zewnątrz staje się nieprzyjemny. Z tego powodu klienci ograniczają wizyty i potencjał gastronomii oraz innych miejsc nie jest w pełni wykorzystany. 

Powodem tego jest zwyczajny brak ciepła i poczucia komfortu, który sprawia, że klienci spędzają czas na zewnątrz. Właśnie tutaj wkraczają do gry grzejniki promiennikowe. Zapewniają przytulne ciepło na zewnątrz i wewnątrz oraz są łatwe do zastosowania. To idealny sposób, żeby przywrócić trochę życia do Twojego biznesu, jeśli prowadzisz go również na zewnątrz. 
 

Jak są rodzaje grzejników promiennikowych?

Grzejnik promiennikowy stojący i kompaktowy grzejnik nadziemny może szybko i efektywnie ogrzać dowolne obszary. Pomoże Ci to wydłużyć okres letni. Dzięki takim grzejnikom dłużej wykorzystasz potencjał, jaki tkwi w ogródku twojej restauracji i Twoim biznesie. Pokonaj zimno na zewnątrz przyjemnym ciepłem, które wytwarza grzejnik promiennikowy.

Możesz wybrać pomiędzy grzejnikiem gazowym a promiennikowym, aby zagwarantować klientom przytulne ciepło. Grzejnik można przymocować do ściany lub sufitu. A forma stojaka może też samodzielnie stać na podłodze. Wybierz odpowiedni model do swojego ogródka już teraz.

Zalety grzejników elektrycznych

Z grzejnikami elektrycznymi możesz ochronić obszar na zewnątrz przed niską temperaturą. Grzejniki te wytwarzają przyjemne ciepło. To ciepło można od razu poczuć i grzejniki promiennikowe mogą być przydatne w miejscach użyteczności publicznej. Z powodu wielu zalet takie grzejniki są używane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. 

Ogrzewacz promiennikowy to urządzenie ciche i bezzapachowe, będzie dobrze służyć twojej firmie. Już w krótkim czasie poczujesz intensywne ciepło. Kompaktowy rozmiar sprawia, że mogą być przymocowane do ściany, sufitu czy stolika. Z tego powodu są bardzo popularne w sektorze prywatnym do ogrzewania tarasów. 

Dodatkowo grzejniki promiennikowe są łatwe w użyciu i obsługiwane tylko w kilku krokach. To daje możliwość szybkiego reagowania na pogodę i ilość gości bez konieczności wcześniejszego nagrzewania. Po wielu godzinach użytkowania wymagają odrobiny konserwacji. Pilot umożliwia kontrolowanie ich na odległość

Odkryj grzejniki elektryczne na patio z pilotem

Grzejniki promiennikowe na patio oparte są na obudowie odpornej na ciepło i grzałce oraz dostępne w różnych rozmiarach. Grzałka zazwyczaj ma pomarańczowe lub rudawe zabarwienie oraz jest zabezpieczona kratką. W czarnych grzejnikach światło z grzałki zostaje zaabsorbowane przez panele.
 

Grzejniki promiennikowe odpowiednie dla:

Gastronomia & Turystyka

Kolejki & Miejsca pracy na zewnątrz 

Targi & Wydarzenia

Grzejniki promiennikowe vs. grzejniki gazowe

Kiedy grzejniki promiennikowe mogą być dowolnie używane, urządzeń gazowych można używać tylko na zewnątrz. W takim wypadku grzejniki gazowe są wydajne na dużych obszarach i mogą zostać dowolnie ustawione. Umieszczenie butli gazowej wewnątrz obudowy dodatkowo zwiększa mobilność. 

Ze względu na zapotrzebowanie na prąd grzejniki elektryczne promiennikowe nie mogą być tak swobodnie używane. Jeśli jednak gniazdko elektryczne jest w pobliżu, mogą być użyte gdziekolwiek. Dla większych obszarów zaleca się użycie wielu urządzeń dla zapewnienia odpowiedniego ogrzewania. 

Jednakże, grzejniki gazowe nie są zbyt przyjazne środowisku i ich używanie jest zakazane w niektórych miejscach. Możesz wyliczyć jaki typ grzejnika jest dla Ciebie bardziej opłacalny na podstawie obszaru, jaki chcesz ogrzać i szacowanego zużycia. Weź tylko pod uwagę ceny prądu i gazu oraz sposób działania urządzenia.
Zdecyduj się na przyjazny środowisku grzejnik promiennikowy lub mocniejszy grzejnik gazowy. Oba grzejniki nadają się na patio i zapewniają bezpieczne i efektywne ogrzewanie, na którym możesz polegać. Porównaj różne modele naszej marki i wybierz najlepsze urządzenie. 
 

Grzejniki do zamontowania na suficie lub ustawienia na podłodze

W naszym sklepie znajdziesz grzejniki promiennikowe dla różnych lokalizacji i z różnymi typami mocowania. W zależności od modelu urządzenia mogą zostać umieszczone na suficie, ścianie, czy stojaku. W przypadku stojaków, kółeczka i składana rama dodaje urządzeniu mobilności. Dołączony zestaw montażowy ułatwia przytwierdzenie go do ściany czy sufitu

Nasze modele gazowe są dostępne w kształcie "grzybka". Potrzebna butla gazowa jest przechowywana w podstawie i zawsze jest do niej dostęp. Z tego powodu gazowe grzejniki promiennikowe zewnętrzne są mobilne i mogą zostać dowolnie dostosowane. 

W formie stojaka mogą zostać łatwo ustawione i dowolnie modyfikowane. Można je zmodyfikować w zależności od miejsca, użytkowania i wymagań. 

Grzejnik elektryczny promiennikowy wymaga dostępu do elektryczności, aby mógł działać i może być też dowolnie modyfikowany. Ze względu na kompaktowy rozmiar łatwo przymocować go do ściany lub sufitu. Połączenie z dodatkowym stojakiem jest również możliwe. Grzejniki przeszły pozytywnie test TÜV, który gwarantuje bezpieczeństwo. Sprawia też, że na urządzeniu można polegać. 

r7500082-02

Grzejnik promiennikowy z stojakiem


infrarot-heizstrahler-fuer-promotionzelt-82.0111.1-3

Grzejnik promiennikowy do zamontowania na suficie


Grzejniki promiennikowe w gastronomii, na targach i w firmach

Używanie grzejników promiennikowych na podczerwień jest powszechne i popularne w wielu branżach. Urządzenia gazowe i elektryczne są używane na zewnątrz. Wewnątrz można używać tylko modeli elektrycznych. Z powodu braku świeżego powietrza w pomieszczeniach ważna jest odpowiednia wentylacja.

Co do zasady, takiego ogrzewania używa się głównie na zewnątrz. Grzejniki promiennikowe umieszczane są pomiędzy stolikami oraz przy wejściach do barów i restauracji. Są również obecne na różnego rodzaju wydarzeniach publicznych i komercyjnych. Są dobrze znane dzięki swojej obecności na targach świątecznych i innych wydarzeniach odbywających się na zewnątrz. 

To dzięki tego typu artykułom praca na zewnątrz jest możliwa. W szczególności kiedy mamy do czynienia z niskimi temperaturami i ludzie unikają spędzania dłuższego czasu na zewnątrz. Teraz Twoja restauracja może stać się przytulna dzięki ogrzewanemu ogródkowi za pomocą grzejników promiennikowych. To oczywiste, że wyróżni się spośród konkurencji i będzie chętniej wybierana przez klientów. 

Te i wiele innych przykładów podkreślają duży wkład grzejników w sukces Twojego biznesu. Pomagają wyróżnić się spośród konkurencji i utrzymać stałą klientelę, nawet zimą. Wykorzystaj potencjał swojego ogródka i skorzystaj z atrakcyjnych grzejników promiennikowych na podczerwień wysokiej jakości. 
 

Grzejnik gazowy lub elektryczny dla Twojego biznesu

Niezależnie czy zdecydujesz się na grzejnik promiennikowy gazowy, czy elektryczny, są one wartością dodaną dla twojej firmy. Możesz korzystać ze swojego ogródka dłużej, przyciągać odwiedzających i przedłużać pobyt klientów i gości. Mają nie tylko pozytywny wpływ na twój obrót, ale też na wizerunek firmy i twoich klientów. 

Rozłóż stojak lub przymocuj bezpiecznie urządzenie w miejscu, w którym będziesz z niego korzystał. Następnie podłącz do prądu lub gazu i już możesz cieszyć się przyjemnym ciepłem. Korzystaj z miłej atmosfery, która ma pozytywny wpływ na klientów i pracowników. Odkryj grzejniki promiennikowe odpowiednie dla gastronomii, targów i wystaw. 

Wybierz grzejnik gazowy lub elektryczny i ustaw go w stylowy sposób w odpowiednim miejscu. Nasze pięknie zaprojektowane grzejniki promiennikowe na podczerwień dopasowują się do wystroju wnętrza i dekoracji zewnętrznych. Rezultatem jest harmonia oraz przyciągające i komfortowe ciepło w twoim ogródku. Wybierz już teraz odpowiedni model w zależności od tego jak i gdzie chcesz go używać. 

Będziemy szczęśliwi, mogąc Ci pomóc w wyborze. Będziemy zachwyceni, mogąc zapewnić Ci doradztwo personalne, na które pozwala nam nasze wieloletnie doświadczenie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych produktach. Mogą Cię również zainteresować artykuły do promocji towarówstandy reklamoweartykuły higieniczne.

 

Zamknij menu
Przesuń w górę