Znaki i stojaki A4 to podstawowe elementy promocji towarów, ale nie tylko. Wykorzystuje się je również w muzeach i innych placówkach publicznych do wyeksponowania wszelkiego rodzaju informacji. Tego rodzaju produkty muszą być solidnie wykonane – najlepiej z materiałów, które umożliwiają wielokrotne wykorzystanie i są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dokładnie takie stojaki informacyjne znajdziesz w naszej ofercie. 

Zamknij
Filter & Sort


Jakie stojaki informacyjne znajdziesz w ofercie?


Stojaki informacyjne A4 to nie jedyna propozycja sklepu. Czasami potrzebujesz przecież niestandardowych rozwiązań. Są one konieczne ze względu na ograniczoną ilość miejsca lub specyfikę prowadzonej działalności. W naszym sklepie znajdziesz stojaki informacyjne takie, jak:

  • akrylowe stojaki na półkę — wygodne rozwiązanie do ekspozycji informacji bezpośrednio przy produkcie. Odpowiednie nachylenie ułatwia czytanie. Wykonanie z akrylu daje pewność, że stojak będzie służył długo;
  • kieszenie elektrostatyczne — dzięki nim zapomnisz o plakatach przyklejanych za pomocą taśmy do witryny. Wystarczy, że włożysz go do kieszeni, potrzesz i przyłożysz do szyby. Dzięki naelektryzowaniu kieszeń będzie trzymać się powierzchni;
  • wodoodporne kieszenie — idealne do ekspozycji materiałów marketingowych na zewnątrz;
  • flagi plażowe z indywidualnym nadrukiem.

W ofercie naszego sklepu na pewno znajdziesz idealne rozwiązania dla swojego biznesu, ponieważ wykonujemy stojaki informacyjne na indywidualne zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Zamknij menu
Przesuń w górę