Osłona na produkty umożliwia nie tylko estetyczną prezentację towaru, ale również higieniczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Z powodzeniem możesz ją stosować do żywności wymagającej szczególnych środków ostrożności oraz innych produktów. Osłona powstaje z krystalicznego szkła akrylowego, dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie doskonale prezentuje się na ladzie. Dbamy również o to, by każda pokrywa na produkty miała przemyślaną, stabilną konstrukcję. Sprawdź, który model jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. 
Zamknij
Filter & Sort

Solidna osłona na produkty - podstawa higieny

Jesteśmy przekonani, że choć osłona na produkty stanowi podstawowy sposób ochrony żywności, powinna prezentować towar w sposób elegancki. Z tego względu dbamy nie tylko o solidne wykonanie, ale również przemyślany design. Dzięki temu pokrywa na produkty jest funkcjonalna z punktu widzenia pracowników i estetyczna z punktu widzenia klientów. Osłony to prosty i ekonomiczny sposób zabezpieczania towarów oraz rozwiązanie idealne do stosowania na ladach i stołach promocyjnych. Dlaczego warto wybrać pokrywę do towaru od VKF Renzel

  • Osłona na produkty powstaje z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwała.
  • Choć przede wszystkim służy do higienicznego przechowywania żywności, jest stworzona z myślą o estetycznej prezentacji towaru.
  • Jest łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu pracownicy nie poświęcają dużej ilości czasu na sprzątanie.
  • Poszczególne modele wyposażone są w antypoślizgowe podłoże. 

Osłona do towaru zapewnia bezpieczeństwo żywności na wysokim poziomie, bez konieczności rezygnowania z estetycznego wyglądu, który w sprzedaży ma kluczowe znaczenie. 
W przypadku podwyższonego ryzyka rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych drogą kropelkową, dobrym rozwiązaniem jest osłona higieniczna w formie ścianki działowej. Dzięki temu chronieni są zarówno pracownicy, jak i klienci, którzy będą czuć się w Twoim sklepie bezpieczniej. 

Zamknij menu
Przesuń w górę