Osłona na produkty umożliwia nie tylko estetyczną prezentację towaru, ale również higieniczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Z powodzeniem możesz ją stosować do żywności wymagającej szczególnych środków ostrożności oraz innych produktów. Osłona powstaje z krystalicznego szkła akrylowego, dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie doskonale prezentuje się na ladzie. Dbamy również o to, by każda pokrywa na produkty miała przemyślaną, stabilną konstrukcję. Sprawdź, który model jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. 

Więcej informacji »

Solidna osłona na produkty - podstawa higieny

Jesteśmy przekonani, że choć osłona na produkty stanowi podstawowy sposób ochrony żywności, powinna prezentować towar w sposób elegancki. Z tego względu dbamy nie tylko o solidne wykonanie, ale również przemyślany design. Dzięki temu pokrywa na produkty jest funkcjonalna z punktu widzenia pracowników i estetyczna z punktu widzenia klientów. Osłony to prosty i ekonomiczny sposób zabezpieczania towarów oraz rozwiązanie idealne do stosowania na ladach i stołach promocyjnych. Dlaczego warto wybrać pokrywę do towaru od VKF Renzel

  • Osłona na produkty powstaje z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwała.
  • Choć przede wszystkim służy do higienicznego przechowywania żywności, jest stworzona z myślą o estetycznej prezentacji towaru.
  • Jest łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu pracownicy nie poświęcają dużej ilości czasu na sprzątanie.
  • Poszczególne modele wyposażone są w antypoślizgowe podłoże. 

Osłona do towaru zapewnia bezpieczeństwo żywności na wysokim poziomie, bez konieczności rezygnowania z estetycznego wyglądu, który w sprzedaży ma kluczowe znaczenie. 
W przypadku podwyższonego ryzyka rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych drogą kropelkową, dobrym rozwiązaniem jest osłona higieniczna w formie ścianki działowej. Dzięki temu chronieni są zarówno pracownicy, jak i klienci, którzy będą czuć się w Twoim sklepie bezpieczniej. 

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę