Praktyczne pojemniki na produkty sypkie to niezbędne wyposażenie sklepów spożywczych. Służą do przechowywania artykułów, takich jak orzechy, nasiona, pestki czy suszone owoce. Produkty te nie mogą być umieszczane w koszach tak jak świeże warzywa, ponieważ byłyby podatne na kurz, wilgoć i zanieczyszczenia. Warto więc wybrać funkcjonalny dyspenser produktów sypkich, w którym będą bezpieczne. Polecamy także inne artykuły do promocji, które również znajdziesz w naszym sklepie.

Zamknij
Filter & Sort

Pojemniki na produkty sypkie w duchu Zero Waste

Z biegiem czasu konsumenci są coraz bardziej świadomi konieczności dbania o środowisko. Zamieniają więc torebki foliowe na wielorazowe siatki oraz sięgają po artykuły w opakowaniach, które łatwo poddać recyklingowi. Z tego względu wiele osób rezygnuje z kupowania bakalii w jednorazówkach i wybiera żywność na wagę. Warto pójść z duchem czasu i ustawić w sklepach pojemniki na żywność sypką, którą można nabrać do papierowych torebeczek bądź do własnych opakowań. Wybierając tę formę prezentacji artykułów, zabezpieczysz również żywność przed rozsypaniem się po całym sklepie. Praktyczne pojemniki na produkty sypkie z dozownikiem pozwolą nabrać klientom dokładnie taką ilość produktu, jaka jest im potrzebna.

Dlaczego warto wybrać pojemniki na artykuły sypkie od VKF Renzel?

Unikalne pojemniki na artykuły sypkie oferowane przez VKF Renzel nie tylko odznaczają się solidnością i trwałością, ale także estetyka i funkcjonalnością. Dzięki nim każdy sklep, delikatesy czy punkt gastronomiczny zyskają nie tylko na praktyczności, ale też na estetyce. Zastosowanie naszych produktów umożliwia prezentację towarów sypkich w atrakcyjny i przede wszystkim higieniczny sposób.

Pojemniki sklepowe na produkty sypkie są niezastąpione w miejscach, gdzie dbałość o świeżość towaru ma kluczowe znaczenie. Idealnie sprawdzają się zarówno na stoiskach z kawą, herbata, przyprawami, jak też w sklepie na dziale z płatkami śniadaniowymi lub bakaliami. Transparentność pojemników pozwala na łatwą identyfikację zawartości, a ich estetyczny design przyciąga wzrok klientów. W takich pojemnikach dobrze prezentują się także cukierki, lizaki i inne łakocie.

Dyspenser produktów sypkich to też niewątpliwe ułatwienie dla każdego klienta. Umożliwia on szybkie dozowanie produktu bez konieczności dotykania pozostałej zawartości podajnika. Nasze pojemniki na produkty sypkie z dozownikiem pozwalają też kupić preferowaną ilość produktu, co może zachęcić klientów do zakupów, gdyż nie są ograniczani pojemnością tradycyjnych paczek i torebek. Poza tym są niezwykle łatwe w obsłudze oraz utrzymaniu w czystości. Przemyślany design sprawia, że pojemniki na żywność sypką łatwo dopasować do każdej aranżacji wnętrza sklepu.

Szeroka oferta VKF Renzel

Z uwagi na zmieniające się potrzeby naszych klientów, proponujemy różne wzory i pojemności dyspenserów: od niewielkich modeli dozowników, po duże pojemniki sklepowe. Niektóre z nich możesz zawiesić na ścianie, kupisz też podajnik w zestawie z łopatką. Dzięki czemu każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje! Jeżeli szukasz sprawdzonego rozwiązania do przechowywania delikatnych produktów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania interesujących Cię artykułów. A w razie pytań dotyczących asortymentu zapraszamy do kontaktu!

Zamknij menu
Przesuń w górę