Z systemem głośnikowym Spottune, nagłośnisz imprezowo każdy lokal. Kontroluj system nagłośnieniowy poprzez chmurę albo zainstaluj specjalne strefy dźwięku. Korzystaj z systemu do reklamowania swojej marki i produktów również akustycznie! 
Zamknij
Filter & Sort

Wszechstronny głośnik dla lepszego dźwięku

Wszechstronny system Spottune to głośniki, które emitują głos i energię sferycznie. To oznacza, że dźwięk jest równomiernie rozprowadzany przez system. Dla klientów oznacza to, że słyszą oni muzykę i reklamę w ten sam sposób z każdego miejsca w lokalu. To upewnia Cię w przekonaniu, że do dotrzesz z informacją reklamową do każdego klienta. 

Standardowe głośniki wiążą się z produkcją dźwięku w tak zwanym optymalnym punkcie. Głośność i wydajność dźwięku jest najlepsza w bezpośredniej bliskości głośnika. To sprawia, że jest trudno i nie jest do końca możliwe dotarcie z dźwiękiem do każdego klienta. 

Z głośnikiem który rozprowadza dźwięk równomiernie, unikamy tego problemu. Unikasz też głośnych obszarów blisko źródła dźwięku. Jednocześnie masz możliwość rozreklamowania się w całym lokalu. Dzięki dużej wydajności modelu Spottune będziesz potrzebował mniej głośników niż zazwyczaj. 

Jak od dawna wiadomo, mają one pozytywny wpływ na zachowanie ludzi. Mogą spowodować, że klienci pozostaną dłużej w sklepie lub na twoim stoisku. Jednocześnie, akustyczny i przyjemny klimat poprawia samopoczucie w twoim lobby, biurze lub restauracji. 

Idealne dla HoReCA, sprzedaży detalicznej, wyposażenia sklepów i nie tylko

Podłącz i Odtwarzaj - łatwy montaż

Dla polepszenia doświadczeń klientów

System nagłośnieniowy dla twojego biznesu

Możesz używać systemu Spottune do muzyki, reklamy czy jingli. Masz całkowitą dowolność w doborze treści którą chcesz wypełnić przestrzeń. Użyj tego systemu aby wdrożyć rozwiązanie, które jest odpowiednie do każdej lokalizacji. Wyjątkowy efekt do promowania sprzedaży może być zastosowany do różnych branż. 

Chcesz mieć wpływ na dłuższe wizyty klientów i na miłą atmosferę w twoim lokalu? Z systemem dźwiękowym Spottune, stoiska czy wyposażenie sklepów stają się kompletne. Jako dodatek do oświetlenia, system nagłośnieniowy jest szczególnie ważny w hotelach czy restauracjach. Jednocześnie, można też nadawać ogłoszenia dzięki połączeniu z mikrofonem. 

Dźwięk daje możliwość wpływania nie tylko na nastrój w pomieszczeniu. Dodatkowo reklamy akustyczne mają ogromny wpływ na promowanie sprzedaży. Masz całkowitą dowolność w wyborze tego co chcesz nadawać. Wypromuj aktualne oferty, konkretne marki lub skorzystaj z systemu dźwiękowego do przekazywania ważnych informacji. 
 

Obecny w sklepach, biurach, na targach i w twoim wyposażeniu 


Jako system nagłośnienia obecny w szkołach, na targach, w biurach czy w sprzedaży detalicznej posiada on wiele zalet. Ruchomość pod kątem 360° zapewnia odpowiednią dystrybucję dźwięku nawet przy zredukowanej liczbie głośników. Głośniki Spottune mogą być elastycznie zamontowane w pożądanym miejscu dzięki wielu opcjom montażowym. 

Głośnik do zawieszenia na suficie 

Z kablem o długości 5 cm i z wagą 1.5 kg, głośnik można zawiesić nawet na wysokim suficie. Z powodu kompaktowych rozmiarów i prostego wyglądu, głośnik unosi się w pomieszczeniu niczym wahadło. Z tego miejsca dźwięk jest emitowany równomiernie i sferycznie. 

Bezprzewodowy głośnik na szynę oświetleniową 

Używasz szyn świetlnych w swojej firmie? Bezprzewodowy system głośników Spottune może zostać zamontowany w każdej pozycji na trzy fazowej szynie oświetleniowej. Oznacza to, że można łatwo zintegrować system nagłośnieniowy z oświetleniem. 

Głośniki wbudowane

Głośnik Spottune jest odpowiedni do instalacji w wycinkach 155 - 160 mm. Po zamontowaniu na suficie, głośnik jest ledwo widoczny dzięki swojemu niepozornemu wyglądowi. Głębokość instalacji dla modelu na suficie to 45 - 100 mm. 
Jako prosty dodatek, system imponuje prostotą w instalacji. Bezprzewodowe głośniki mogą zostać łatwo podłączone w dowolnym miejscu. Zaadaptowanie i podłączenie do twojego obiektu jest również możliwe. Zaadaptuj funkcje urządzenia do istniejącego wyposażenia sklepu jak i systemów proAV czy PA
 

System głośników gotowych do podłączenia i odtwarzania 


Połącz system oświetleniowy i dźwięk wypełniający całe pomieszczenie. Zawieś dekoracyjnie głośniki na suficie lub zdecyduj się na dyskretne i wbudowane głośniki. Każda z tych opcji montażowych jest prosta i elastyczna. Umieść głośniki dokładnie gdzie chcesz i wybierz odpowiednie źródło muzyki. 

Muzykę do głośników dostarcza się za pomocą transferu radiowego. Połączenie radiowe o częstotliwości 1.9 GHz gwarantuje stabilny i wyraźny dźwięk. Kąt 360° rozprowadza dźwięk równomiernie we wszystkich kierunkach, a wszystko po to by zapewnić wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Dodatkowo możesz osiągnąć wrażenie dźwięku 3D dzięki rozbudowanym basom DSP.
 

System Chmury dla lepszej kontroli 


System Spottune jest nowoczesnym systemem wysokiej jakości, który może być używany na wiele sposobów. Głośniki są  jego głównym elementem, który zapewnia unikatowy i zbalansowany dźwięk. Przy mniejszej ilości głośników i przy mniejszej głośności system dostarcza lepszy dźwięk. 


Wszystkie głośniki są uzupełniane przez bezprzewodowy system audio do nadawania różnych treści. Bezprzewodowe połączenie zapewnia wysoką jakość muzyki jaki i stabilne i pewne połączenie. 


Ostatecznie, system zyskuje dzięki kontrolowaniu za pomocą Chmury. Ustaw dwa różne obszary dla różnych dźwięków. Przeanalizuj wpływ muzyki na zwyczaje zakupowe klientów. Kontroluj treść i głośność z każdego miejsca. 

Dostępnych jest wiele funkcji do promowania sprzedaży w twoim biznesie: 

  • Ustaw specjalne strefy dźwięku
  • Zarządzaj muzyką na odległość
  • Podglądaj jakość audio online w każdej chwili
  • Przeanalizuj wpływ muzyki na zachowania klientów 
  • Kontroluj treść i głośność z każdego miejsca
  • Przedsiębiorcze rozwiązanie dla muzyki i reklamy czy przekazywania informacji 
  • API - dostęp do starych i nowych informacji dla każdej lokalizacji 
  • Otwarte oprogramowanie dla zoptymalizowanej akustyki 

System dekoracyjny "Spottune" dla lepszego dźwięku

System Spottune daje Ci możliwość pozytywnego wpływu na klimat twojego lokalu i jego sukces. Z bezprzewodowym systemem audio gwarantujesz bezpieczny odbiór treści audio z głośników. Są one też wyposażone w możliwość obrotu o 360°. 

Wybierz jeden z głośników i zapewnij zbalansowany dźwięk o wysokiej jakości. Wybierz już teraz bezprzewodowy system Spottune dla lepszego dźwięku, zwiększenia komfortu klientów i wypromowania twojego lokalu!
Zamknij menu
Przesuń w górę