Paleta to jedna z najlepszych form transportowania i eksponowania towaru. Jeśli Ty również z nich korzystasz, przydadzą Ci się owijki na palety i pokrywy na palety. Dzięki nim będzie jeszcze lepiej pełniła swoje funkcje. Postaw więc na najwyższą jakość i kup te produkty w naszym sklepie! Oferujemy także inne efektywne artykuły do promocji i praktyczne wyposażenie sklepów.

Zamknij
Filter & Sort


Owijki na palety i pokrywy paletowe — funkcjonalność i estetyka


Palety przydają się nie tylko w magazynach. Warto ustawiać na nich towary w części przeznaczonej dla klienta. By taka ekspozycja wyglądała estetycznie i przyciągała wzrok klienta, kup estetyczne owijki paletowe. Mogą być to materiały jednokolorowe, we wzorki bądź informujące o promocji. Nasze owijki na palety są wykonane z tektury, tkaniny poliestrowej i innych materiałów. Dobrą alternatywą są obramowania paletowe, które również świetnie sprawdzają się w tej funkcji.

Pokrywy na palety zazwyczaj pełnią funkcję praktyczną. Chronią platformy i towary przed zniszczeniami mechanicznymi, ostrym słońcem czy opadami deszczu. Przydadzą się zarówno do transportowania produktów, jak i przechowywania ich przez dłuższy czas w magazynie, Nasze pokrywy paletowe mają funkcjonalne dwustronne otwory na wózek widłowy, więc bez problemu możesz przewozić je z miejsca na miejsce.

Zamknij menu
Przesuń w górę