Autohäuser_1200px

Promocja sprzedaży i wyposażenie w salonach samochodowych i handlu oponami


Profesjonalny wyróżnienie aut i osprzętu.

Oznaczenie cenowe samochodów

Dzięki naszym produktom samochody można oznaczyć w profesjonalny sposób. Stojaki informacyjne w salonach prezentują najważniejsze dane bezpośrednio obok auta. Nasz asortyment bogaty jest zarówno w zwykłe stojaczki akrylowe jak i stabilne prezentery metalowe. Wkładki informacyjne można po prostu wymienić bez konieczności wsiadania do samochodu. Dla większej ilości arkuszy informacyjno-cenowych zalecamy skorzystanie ze stojaków ekspozycyjnych.

Auta stojące na zewnątrz wyróżniane są od wewnątrz. Nasze samoprzylepne kieszenie montowane są od środka na szybie bocznej lub przedniej na zasadzie naelektryzowania. Zaletą takiej kieszeni samoprzylepnej jest jej usuwanie, gdyż nie pozostawia po sobie ani śladu. Do tego mogą Państwo dowolnie umieścić uchwyt cenowy i uniknąć czyszczenia resztek, jak to jest w przypadku taśmy czy kleju.

Cyfrowe szyldy cenowe troniTAG pozwolą Państwo wyróżnić samochody w sposób profesjonalny i perspektywiczny. Ceny i dane o produkcie nadzorują Państwo centralnie i cały czas mają podgląd na ich bieżący status poprzez swój komputer. Ręczne zmiany wkładek informacyjnych nie będą już potrzebne. Dodatkowo wszystkie dane ze sklepu internetowego i na wystawie zawsze są jednolite. Oprócz tego mogą Państwo skorzystać z rozszerzonych możliwości reklamowych, jak np. pobranie filmu o produkcie za pomocą smartfona bezpośrednio przy szyldzie cenowym. Dodatkowo dysponujemy rozmaitymi mocowaniami umożliwiającymi oznaczenie cenowe elektronicznymi szyldami niemalże wszędzie.

Oznaczenie cenowe opon i osprzętu

Utrzymujemy w gotowości szeroki asortyment listew cenowych do Państwa regałów sklepowych. Można je dociąć do konkretnych długości. W zakresie optymalizacji regału posiadamy także przegrody do uporządkowanej prezentacji produktów na półkach oraz systemy popychaczy i oświetlenie LED. Stojaki cenowe ze szkła akrylowego można umieszczać dowolnie na stolikach, ladach czy oponach. Dzięki listwom zaciskowym prezentowane informacje pod sufitem czy we witrynie bardziej przyciągają wzrok klienta.

Wyposażenie sklepu w handlu samochodowym

Chciałbyś przejrzyście zaprezentować prospekty, wizytówki i osprzęt samochodowy? Dzięki tym produktom wypromujesz swoje akcesoria i broszury informacyjne w sposób profesjonalny.

Reklama i informacja

Chciałbyś zwrócić uwagę klienta na specjalne promocje lub zaprezentować swój sklep w ekstrawagancki sposób? Tutaj znajdziesz wyszukany asortyment odpowiadający Twoim wymaganiom.

Twój partner w promocji sprzedaży

Promocja sprzedaży i wyposażenie sklepowe w handlu samochodowym to nasza codzienność. Jako producent możemy dopasować wiele naszych produktów do Państwa potrzeb i wykonać prezentery wg indywidualnego projektu.

Przykład prezentera specjalnego: Prezenter Mercedes do wizualizacji rzutnika LED

superstar-award-mercedes-03
superstar-award-mercedes-02
superstar-award-mercedes-01

PRODUKUJEMY I ROZWIJAMY SIĘ W POLSCE

Wiele artykułów produkujemy w Polsce.

MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Dużą wagę przywiązujemy do jakości.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Używamy najnowszych maszyn i sprawdzonych technik.

Nasze sukcesy

Od ponad 30 lat pracujemy dla Państwa nieustannie w zakresie promocji sprzedaży w Point of Sale na całym świecie.


30 lat

26 krajów

870 pracowników

> 17.000 produktów wspierających sprzedaż

Potrzebujesz osobistej porady?

Złóż zapytanie»
Zamknij menu
Przesuń w górę